Ses Kayıt Sistemleri

Ses Kayıt Sistemleri

Firmamız ses kayıt sistemlerini tamamı ile kendisi geliştirmekte ve üretmektedir. Yazılımlarımız türkçe ve kullanımı kolay yazılımlardır ve bilgisayarlarda gizli olarak çalışabilmektedir. Ses kayıt sistemleri Dijital Voice Recorder adı verilen küçük ve başka donanım gerektirmeyen sistemlerden mobil olarak yapılabilmektedir.

Bu sistemler yüksek kalitede ses kaydı yapamaz ve süreleri kısadır. Bilgisayar tabanlı sistemlerde ise kayıt kalitesi yüksek ve kayıt süresi uzundur. Kayıtlar wav, mp3 formatlarında yapılarak taşınması ve heryerde kolayca dinlenmesi sağlanır.

İnternet veya yerel ağ üzerinden canlı dinleme ve geriye dönük kayıt dinleme işlemleri gerçekleştirilebilir. Telefon ses kayıt sistemlerindede aynı özellikler vardır ayrıca aranan numara ve ne kadar görüşüldüğüde arayan numara gibi bilgilerde tespit edilir.

1 Telefon hattından 32 telefon hattına kadar tek bilgisayara bağlanabilir. Sistem kesinlikle görüşme yapan kişiler tarafından anlaşılamaz. Ayrıca ses kayıt sistemleri telsiz görüşmeleri ve radyo yayınlarını da kaydetme özelliğine sahiptir.