Kapı Konuşma Sistemleri

Kapı Konuşma Sistemleri

İnterkom sistemleri apartmanlar başta olmak üzere birçok yerde kullanılır. İnterkom sistemleri kapıdaki kişi ile veya kişilerle konuşarak veya hem görüp hem konuşarak güvenli bir şekilde kapının açılmasını sağlar. İnterkom sistemleri konuşma veya görüntülü konuşma şeklinde olabilir. İnterkom sistemleri sayesinde apartman içerisindeki daireler kendi aralarında görüşme yapabilir.

Şirketimiz başlıca Teknoline diyafon interkom , Multitek diyafon interkom , Fermax diyafon interkom , Sieddle İnterkom vb.. markaların satışını ve servisini gerçekleştirmektedir.

İnterkom sistemi üzerinden kapıcı ve güvenlik görevlileri ilede görüşme yapılabilir. İstemi ekranı olarakta kullanılabilirler. Ev içi monitörlerde alarm fonksiyonu da vardır panjurlar ve motorlu perdelerde monitör üzerinden kontrol edilebilirler. İnternet üzerinden çalışan interkom sistemleri de mevcuttur.

Değişik ekran ebatlarında monitörler mevcuttur 2.5’’ ten 10’’ e kadar Lcd monitörler mevcuttur.
Sistem görüşmelerini tamamı ile gizlilikli olarak sağlar daireler birbirlerinin görüşmelerini kesinlikle dinleyemezler.

Bloklar arası görüşme yapılabilir kapı şifre veya kartla açılabilir. Ev içi monitörlerde bina çevresi ve iç kameralarıda görüntülenebilir. Akıllı ev sBinanızda, dairenizde, yazlığınızda kapınızda kim oldugunu görebilir konuşabilir veisteğinize göre kapınızı açabilirsiniz.

Hafıza modüllü sistemleri kullanarak evinizde olmadığınız zamanlarda 32(otuziki) kişiye kadar kayıt olanağı sağladığından evinizin kapınısına gelen kişileri daha sonra görüntüleyebilirsiniz. Micro Elektronik olarak tüm bu alt yapının kurulmasında size yardımcı oluyoruz. Keşif ve projelendirme için bizi arayınız